HomeBestuur

Bestuur

 

Via deze pagina kunt u kennismaken met de beide kiesverenigingen binnen de gemeente Nunspeet.

 

Chris Stoffer
Chris Stoffer Fractievoorzitter , Gemeenteraadslid, Lid commissie Algemeen Bestuur, Voorzitter commissie Ruimte en Wonen cstoffer@kliksafe.nl

Portefeuilles
Algemeen

Jaap Groothuis
Jaap Groothuis Wethouder j.groothuis@nunspeet.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke ordening/Omgeving/Bouw en Toezicht/Wonen/Grondverwerving

Projecten: Centrum/Molenbeek

Gerrit Polinder
Gerrit Polinder Gemeenteraadslid, Lid commissie Ruimte en Wonen (0341) 257339 gpolinder@kliksafe.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke Ordening en Wonen

Leen van der  Maas
Leen van der Maas Wethouder l.van.der.maas@nunspeet.nl

Portefeuilles
Financiƫn/Monumenten/Onderwijs/Economie/ Agrarische Sector/Informatie/ Huisvesting gemeentelijke organisatie/Facilitair

Lid regionaal bestuur RNV

Verantwoordelijk voor projecten: De Kolk/Rondweg Oost/Bedrijvenstrip Elspeet/De Brink Elspeet

Harm Jan Polinder
Harm Jan Polinder Gemeenteraadslid, Lid commissie Maatschappij en Middelen harmjan@polinder.eu

Portefeuilles
Participatiewet
WMO
Jeugdbeleid

Lambert van de  Weerd
Lambert van de Weerd Gemeenteraadslid, Lid commissie Maatschappij en Middelen lavdw@solcon.nl

Portefeuilles
Sport
Onderwijs
Cultuur

Marcel van  Klompenburg
Marcel van Klompenburg Gemeenteraadslid, Lid commissie Ruimte en Wonen mvkj@kliksafe.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke Ordening en Wonen

Arie van de Pol
Arie van de Pol Gemeenteraadslid, Plaatsvervangend voorzitter gemeenteraad, Lid commissie Maatschappij en Middelen (0341) 256542 vdp@solcon.nl

Portefeuilles
Financiƫn

Gerard  Mulder
Gerard Mulder Gemeenteraadslid, Lid commissie Ruimte en Wonen gmmulder@kliksafe.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke Ordening en Wonen

D. van Garderen
D. van Garderen Voorzitter SGP afdeling Nunspeet/Hulshorst , F.A. Molijnlaan 9, 8071 AA Nunspeet 0341-262577/06-33330846 info@inserviente.nl
D.  Kloosterman
D. Kloosterman Secretaris SGP afdeling Nunspeet/Hulshorst, Heemskerklaan 125, 8072 AC Nunspeet, d.kloosterman@kliksafe.nl
A. Schuiteman
A. Schuiteman Penningmeester SGP afdeling Nunspeet/Hulshorst, Veldweg 42, 8071 BG Nunspeet 0341-253620 aschuiteman@solcon.nl